آدرس فروشگاه محصولات پستی

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 2، پلاک 10 غربی

آدرس کارخانه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 4، پلاک24

از جعبه های کیبوردی چه می دانیم ؟

جعبه های کیبوردی، اگر نگوییم بهترین کارتن پستی، در میان مصرف کنندگان، یکی از پرطرفدارترین انواع کارتن های بسته بندی به شمار می روند.
اگرچه این جعبه ها در خانواده کارتن های پستی قرار میگیرند اما به لحاظ شکل و فرم ظاهری و نوع باز و بسته شدن، با کارتن های پستی کاملا تفاوت دارند با این حال از آنجا که این جعبه ها جزو جعبه های استاندارد اداره پست جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند فروشندگان کالا از آنها برای ارسال پستی محصولاتشان استفاده می کنند.

در گذشته، این جعبه ها برای بسته بندی محصولات دیجیتال طراحی و استفاده می شدند اما در حال حاضر حتی تولیدکنندگان پیراهن و پوشاک نیز از این جعبه ها برای ارسال محصولات خود استفاده می کنند.
علاوه بر ادارات پستی و دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک، این گروه از جعبه ها در بین فروشندگان و خریداران کالا بخصوص فروشندگان فروشگاههای اینترنتی طرفداران بسیاری پیدا کرده اند.

جعبه کیبوردی کارتن بیستون
جعبه کیبوردی 7×23×32 سانتیمتر

مزایای جعبه های کیبوردی

استحکام بالا، سهولت و سرعت در باز و بسته شدن و در عین حال ظاهر زیبای آنها مهمترین مزیت استفاده از جعبه های کیبوردی به شمار می رود.
این جعبه ها در دو طرف دارای دو زبانه هستند که حکم قفل جعبه را دارند.
کف این جعبه ها یکپارچه و فاقد درز است که این موضوع استحکامی دو چندان به این جعبه ها می بخشد.
جعبه های کیبوردی ، برای بسته بندی و فروش محصولات فروشگاههای آنلاین و همچنین ارسال محصولات تبلیغاتی هم کاربردهای زیادی دارند. در ضمن چون از مقوا ساخته شده اند ماندگاری و طول عمر بالایی دارند.

بسیاری از خریداران کالاهایی که بسته آنها در این جعبه ها بسته بندی شده است پس از دریافت و تخلیه کالای اصلی، از جعبه های کیبوردی برای نگهداری سایر اقلام و لوازم کوچکتر استفاده می کنند به همین دلیل در درازمدت می تواند یادآور خریدی که از شما داشته اند باشد.
مزیت دیگر جعبه های کیبوردی سایز میانگین آنهاست که باعث می شود در کنار سایر خصوصیت های خوبی که دارند طیف وسیعی از مصرف کنندگان کارتن ها و جعبه های مقوایی، استفاده از این جعبه ها را در سیاست کاری خود قرار دهند.
کارتن های کیبوردی صنایع بسته بندی بیستون از پرطرفدارترین و پر فروش ترین محصولات عرضه شده در این فروشگاه به شمار می روند.

تولید عمده جعبه کیبوردی
جعبه کیبوردی 7×23×28 سانتیمتر

ابعاد و نوع بسته بندی جعبه کیبوردی

جعبه های کیبوردی شرکت کارتن بیستون در حال حاضر در شش سایز متفاوت تولید و بسته بندی می شوند.

لازم به ذکر است که جعبه های کیبوردی ما دارای بسته بندی خاصی نیست و شما هر تعدادی که بخواهید می توانید سفارش گذاشته و خریداری نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جعبه های کیبوردی، کارتن های کتابی و سایر کارتن های پستی و پاکت های پستی شرکت کارتن بیستون به صفحه لیست قیمت ها مراجعه کنید.

آماده اجرا کردن ایده های خود هستید؟

متن سربرگ خود را وارد کنید