آدرس فروشگاه محصولات پستی

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 2، پلاک 10 غربی

آدرس کارخانه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 4، پلاک24

نجات وسیله‌های ارزشمند توسط شرکت کارتن‌سازی

نجات وسیله‌های ارزشمند توسط شرکت کارتن‌سازی

کارتن‌ها از وسایل ما مراقبت می‌کنند، مانع آسیب‌های احتمالی به آنها می‌شوند، بلااستثنا در همه زمینه ها نیز کاربرد دارند. استفاده هایی که قابل چشم پوشی نیستند. همانطور که متوجه شدید و قطعا میدانید کارتن ها مزایای بسیاری دارند. اگر می خواهید محصول خود یا تولیدات کارخانه خود را با کمترین چالشی به دست مصرف کننده برسانید قطعا به یک کارتن نیاز خواهید داشت. کارتنی که نه خیلی سنگین باشد، نه خیلی سبک و منعطف. علاوه بر آن، استقامت مورد نیاز را نیز فراهم آورد. آیا شما کارخانه کارتن سازی را میشناسید که چنین محصول باکیفیتی را تولید کند؟ اصلا قبل از آن؛ مشخصه های یک کارتن مرغوب چیست؟

ویژگی های یک کارتن مطلوب چیست؟

کارخانه های بسیاری وجود دارند که در تولید کارتن فعالیت میکنند. ولی مسئله ای که باعث تفاوت آنها می‌شود، کیفیت ارائه شده شان است. در واقع در پروسه انتخاب یک کارتن فاکتورهای بسیاری را باید درنظر داشته باشیم تا بتوانیم به محصول مدنظر خود دست پیدا کنیم.
کارتن مرغوب، کارتنی است که بتواند محافظت حداکثری از محصول ما را داشته باشد. این محافظت نه تنها برای مصرف کننده مهم است، بلکه برای تولیدکننده نیز سودمند خواهد بود. دلیل این امر، تضمین کیفیت ادعا شده توسط تولیدکننده است.بنابراین کارتن ها بهترین انتخاب در صنعت بسته بندی میباشند. چطور؟ آنها ارزش محصول شما را از مرحله تولید تا انتقال به دست مشتری حفظ میکنند. اتفاقی که در کمتر کارتنی رخ خواهد داد. در واقع، مواد اولیه به کار رفته در کارتن ها به آنها این اجازه را میدهد تا بتوانند در هر شرایطی و تحت هر میزان فشاری طی حمل و نقل شکل خود را حفظ کنند و مانع آسیب به محتویات شوند. البته نکته ای که در مورد آنها وجود دارد، میزان ضخامت بدنه آنها است. متناسب با کاربرد و سفارش مشتری، ضخامت کاغذ کارتن ها نیز تغییر میکند که این امر در استقامتشان نیز تاثیر مستقیم دارد.
اما به صورت جزئی تر، چه مواردی در کارتن سازی باید رعایت شوند تا کارتن های تولید شده، بهترین نمونه موجود در بازار باشند؟ آیا کارخانه ای وجود دارد که همه این موارد را طی تولید درنظر داشته باشند؟

انبار نگهداری کارتن پستی و پاکت پستی

انعطاف مناسب

عوامل بسیاری وجود دارند که باعث منحصر به فرد شدن هر چه بیشتر یک جعبه میشود و یکی از آنها انعطاف مناسب آن است. منظور از انعطاف، قابلیت برش، چسباندن و منگنه کردن در هر قسمت از جعبه است. این امر شخصی سازی کارتن ها برای برند خودتان را به همراه دارد. مزیتی که اصلا قابل چشم پوشی نیست.

تنوع پذیری

نکته بعدی که توسط شرکت کارتن سازی معتبر رعایت میشود، تنوع پذیری آنها است. منظور از تنوع پذیری، امکان استفاده از جعبه های تولیدی در هر صنف و صنعتی است؛ به عبارت دیگر، استحکام و مقاومت کارتن های تولید شده به اندازه ای باشد که نه تنها برای کتاب و کفش مناسب باشد، بلکه کارخانجات لباس یا اکسسوری نیز بتوانند از آنها استفاده نمایند.

وزن کم

امروزه از کارتن های سبک بیش از پیش استقبال میشود؛ به خصوص اگر وزن محموله طی انتقال تولیدات کارخانه به دست مصرف کننده مطرح باشد. در این شرایط، این جعبه ها بهترین انتخاب خواهند بود. ضخامت آنها نیز تاثیر چندانی در وزنشان ندارند.

ورق های چند لایه

مقرون به صرفه بودن

هزینه ها از جمله عوامل مهم در کسب و کارها است که در روند انتخاب بسته بندی نیز تاثیر میگذارد. دیگر فاکتور مهمی که یک کارخانه کارتن سازی باید به آن توجه نماید، قیمت محصولاتشان میباشد. اگر چه مواد اولیه به کار رفته مرغوب و چاپ نام و طرح روی آنها در قیمت تاثیر دارد، اما با این حال، کارخانه های بسیاری هستند که با استراتژی سود کمتر، فروش بیشتر نه تنها کارتن باکیفیت به دست مصرف کننده می رسانند، بلکه علاوه بر خودشان، مشتری نیز به لحاظ مالی سود خواهد کرد.

انواع کارتن های تولیدی در این شرکت عبارتند از: کارتن سه لا، کارتن پنج لا، E فلوت، B فلوت، C فلوت، کارتن های عادی، کارتن های دایکاتی و لمینتی.

فاکتورهای زیادی هستند که اعتماد و اطمینان مشتری را جلب میکنند. اولین قدم در این فرآیند بهبود کیفیت محصولات تولیدی است. شرکت ما با بهره گیری از تجربه، دانش متخصصین با استعداد و تجهیزات پیشرفته کارتن هایی در سطح کیفیت بالا و جهانی را تولید کرده است.

مورد بعدی، قیمت های مقرون به صرفه ما است. اولویت مجموعه، حفظ کیفیت و رضایت مشتری است. قیمت ها نیز در جلب خرسندی مصرف کننده تاثیر مستقیم دارند. محصولات ما علاوه بر استحکام، مواد اولیه مرغوب و تنوع بالا، با نازل ترین قیمت به فروش میرسند.

به نقل از سایت اطلاع رسانی صنایع سلولزی ایران

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .