آدرس فروشگاه محصولات پستی

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 2، پلاک 10 غربی

آدرس کارخانه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 4، پلاک24

نقش گونی پلاستیکی در صنایع بسته بندی

گونی های پلاستیکی از پرمصرف ترین اقلام مورد استفاده در بسته بندی محصولات به شمار می رود.
این گونی ها از الیاف پلی پروپیلن تهیه می شود و بسته به نوع مصرف، در سایزهای مختلفی تولید می شود.
در واقع، گونی های پلاستیکی اگرچه مثل پاکت های پستی و کارتن های پستی از اقلام استاندارد و مورد تایید اداره پست جمهوری اسلامی ایران برای بسته بندی و ارسال محصولات و مرسولات به شمار نمی رود، اما در بازار به عنوان یک محصول کاربردی و مفید برای بسته بندی و ارسال بسته های کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نقاط قوت گونی های پلاستیکی

انعطاف و شکل پذیری گونی ها باعث می شود که بشود از آنها برای جا دادن محصولات و کالاهای بسیار متنوع استفاده کرد.
در شکلهای مختلف ارسال کالا از جمله ارسال با خودرو سواری، اتوبوس، باربری، سرویس های پیک و پست می شود از آنها استفاده کرد.

از طرفی قیمت تمام شده تولید گونی های پلاستیکی با توجه به میزان جاگیری آنها، در مقایسه با سایر اقلام مورد استفاده در صنایع بسته بندی بسیار پایین تر است و این مساله موجب کاهش هزینه های نقل و انتقال کالا می شود.

جاگیری و حجم کم آنها در زمان قبل یا بعد از استفاده اولیه. در واقع امکان انبار تعداد زیادی گونی در یک فضای محدود امری بدیهی به شمار می رود.
با توجه به شکل پذیر بودن و عدم مقاومت این محصول در مقابل فشار و وزن، باید در انتخاب کالاهایی که در گونی ها گنجانده می شوند دقت لازم را بعمل آورد.

نقاط ضعف گونی های پلاستیکی

ارتجاعی بودن شکل گونی های پلاستیکی باعث می شود که در زمان پر شدن گونی، شکل ثابتی پیدا نکند و بنابر این در زمان بارگیری گونی، فضای زیادی از خودرو حامل بار، به صورت پر نشده و خالی باقی بماند.

گونی های پلاستیکی شرکت کارتن بیستون در چند سایز مختلف تولید و عرضه می شوند که مشتریان بر حسب نیاز می توانند هر یک از آنها را خریداری نمایند.شما می توانید با مراجعه به بخش گونی های پلاستیکی سایت کارتن بیستون، انواع گونی های موجود را مشاهده و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.