خصوصیات کارتن کتابی

کارتن های کتابی ، اصلی ترین پوشش بسته بندی مرسولات در فروشگاه های آنلاین کتاب ، موسسه های انتشاراتی و فروشگاه های آنلاین لوازم التحریر به شمار می رود .

از آن گذشته این جعبه ها برای ارسال کاتالوگ و بروشور ، بعضی انواع مواد غذایی ، هدایای تبلیغاتی ، پارچه و پوشاک و حتی بعضی از انواع کفش های زنانه و بچه گانه نیز مورد استفاده واقع می شود .

شکیل بودن این جعبه ها باعث می شود که دریافت کنندگان مرسوله از این جعبه ها برای مقاصد دیگری نیز استفاده کنند و همین موضوع یادآور خریدی باشد که از شما داشته است.

کارتن های کتابی صنایع بسته بندی بیستون از ورق سه لایه تهیه می شوند . بنابر این علاوه بر سبک بودن ، قیمت مناسب نیز از دیگر مزایای آنها به شمار می رود .

ابعاد و نوع بسته بندی

کارتن های کتابی شرکت کارتن بیستون در حال حاضر در یک سایز و در ابعاد طول ۲۷ سانتیمتر عرض ۲۰ سانتیمتر و ارتفاع ۱۰ سانتیمتر تولید می شوند و شما در زمان خرید می توانید آن را حتی به صورت تکی هم خریداری کنید .

نکته مهم

در انتخاب و خرید کارتن ، ابعاد و اندازه محصول ارسالی ، وزن محصول ، خوراکی یا غیر خوراکی بودن آن ، ارزش ریالی ، ضربه پذیری و … همه از موارد تعیین کننده به شماره می رود با این حال توصیه همیشگی ما این است که برای تصمیم گیری آسانتر با همکاران ما در تمام روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷و روزهای پنجشنبه از ساعات ۸ الی ۱۴ با تلفن ۰۲۱۵۶۴۵۴۰۳۰ و یا شماره همراه 09306666709 تماس حاصل فرمایید .

جدول روزانه موجودی کارتن های پستی

 

جدول اعلام موجودی روزانه کارتن های پستی

شرح کارتن پستی تعداد در هر بسته طول ( سانتیمتر )عرض ( سانتیمتر )ارتفاع ( سانتیمتر )وضعیت موجودیقیمت
کارتن پستی سایز 1 سه لایه دارای چاپ 30 151010موجودلیست قیمت
کارتن پستی سایز 1 سه لایه بدون چاپ 30151010موجودلیست قیمت
کارتن پستی سایز 2 سه لایه دارای چاپ25201510موجودلیست قیمت
کارتن پستی سایز 2 سه لایه بدون چاپ25202015موجودلیست قیمت
کارتن پستی سایز 3 سه لایه دارای چاپ20202015موجودلیست قیمت
کارتن پستی سایز 3 سه لایه بدون چاپ20