آدرس فروشگاه محصولات پستی

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 2، پلاک 10 غربی

آدرس کارخانه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 4، پلاک24

خصوصیات کارتن کتابی

کارتن های کتابی، در کنار کارتن های پستی یکی از اصلی ترین کارتن ها و جعبه های مورد استفاده در بسته بندی مرسولات فروشگاه های آنلاین کتاب، موسسات انتشاراتی، فروشگاه های آنلاین لوازم التحریر، ارسال کاتالوگ و بروشور، بعضی انواع مواد غذایی، هدایای تبلیغاتی، پارچه و پوشاک و حتی بعضی از انواع کفش های زنانه و بچه گانه نیز مورد استفاده واقع می شود.

شکیل بودن این جعبه ها باعث می شود که گیرندگان مرسوله ها پس از دریافت بسته، از این جعبه ها برای مقاصد دیگری نیز استفاده کنند و همین موضوع یادآور خریدی باشد که از شما داشته است.

کارتن های کتابی صنایع بسته بندی بیستون از ورق سه لایه تهیه می شوند که دارای قابلیت تحمل فشار و وزن مناسبی هستند، علاوه بر آن سبک بودن و قیمت مناسب و در نتیجه هزینه ارسال پایین نیز از دیگر مزایای آنها به شمار می رود.
بطور خلاصه مزیت این کارتن ها عبارتند از:

  • زیبایی ظاهری
  • امکان استفاده عمومی برای مجموعه ای از فروشگاههای آنلاین
  • وزن مناسب و در نتیجه هزینه ارسال پایین
  • مقاومت مناسب در برابر وزن و فشار
کارتن کتابی 10×20×32

ابعاد و نوع بسته بندی کارتن های کتابی

کارتن های کتابی شرکت کارتن بیستون در حال حاضر در دو سایز 10×20×32 و 10×20×27 تولید می شوند و شما در زمان خرید می توانید آن را حتی به صورت تکی هم خریداری کنید.
هر یک از کارتن های بالا بسته به نیاز مصرف کنندگان در دفاتر پستی، دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک و فروشگاههای آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند.

کارتن پستی کتابی 10×20×27

نکاتی که در زمان خرید کارتن کتابی باید در نظر داشته باشید.

در انتخاب و خرید کارتن، ابعاد و اندازه محصول ارسالی، وزن محصول، خوراکی یا غیر خوراکی بودن آن، ارزش ریالی، ضربه پذیری و … همه از موارد تعیین کننده به شماره می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کارتن های پستی تولیدی ما و همچنین جعبه های کیبوردی و پاکت های پستی صنایع بسته بندی بیستون به صفحه لیست قیمتها مراجعه کنید.

توصیه همیشگی ما این است که برای تصمیم گیری آسانتر با همکاران ما در تمام روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷و روزهای پنجشنبه از ساعات ۸ الی ۱۴ با تلفن ۰۲۱۵۶۴۵۴۰۳۰ و یا شماره همراه 09306666709 تماس حاصل فرمایید .