آدرس فروشگاه محصولات پستی

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 2، پلاک 10 غربی

آدرس کارخانه

تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، سه راه آدران، خیابان میهن، خیابان میهن 4، پلاک24

چسب شیشه ای پهن

در عرصه صنایع بسته بندی هیچ نوع چسبی تنوع و کارآیی چسبهای شیشه ای ۵ سانتی را ندارد.
گستردگی تنوع استفاده از این چسبها در صنایع مختلف باورپذیر نیست چنانکه از بسته بندی نهایی کارتن های کوچک در ابعادی مانندکارتن پستی سایز یک گرفته تا کارتن های بزرگترین لوازم خانگی، همگی از چسبهای شیشه ای پهن برای بسته بندی های خود استفاده می کنند .
مشتریان ما مانند ادارات پست، دفاتر پیشخوان دولت الکترونیک، نمایندگی های تیپاکس و فروشگاههای آنلاین بخشی از مشتریانی هستند که از چسبهای پهن شیشه ای تولید صنایع بسته بندی بیستون استفاده می کنند.

مشخصات فنی چسب پهن شیشه ای

این نوع چسبها به دلیل جنس پروپیلن آنها، از مقاومت بالایی در برابر گرما، اشعه ماورا بنفش و پارگی و در یک کلام از قدرت نگهدارندگی بسیار بالایی برخوردار باشند اما با توجه به تفاوت مواد اولیه مورد استفاده در ساختار این چسبها، کیفیت کار آنها نیز متفاوت است.
ما، چسبهای شرکت کارتن بیستون را برای بسته بندی انواع کارتن های سه لایه و پنج لایه به شما پیشنهاد می کنیم.
به طور کل، چسبهای شیشه ای پهن ما، برای کلیه کارتن ها و بسته های پستی تا 40 کیلوگرم پاسخگو خواهد بود.
بیشتر مشتریان صنایع بسته بندی بیستون، با توجه به قیمت ارزان و کیفیت عالی این چسبها، آن را به صورت کارتنی خریداری می کنند.

تولید چسب شیشه ای پهن ارزان

نوع بسته بندی چسب شیشه ای پهن

استاندارد طول هر حلقه چسب شیشه ای در بازار و از جمله فروشگاه ما ، ۹۰ یارد یا 81 متر است.
همچنین ، صنایع بسته بندی بیستون ، چسب های پهن خود را در کارتن های ۷۲ عددی بسته بندی و عرضه می کنیم.
ولی از آنجا که میزان خرید افراد مختلف بسته به میزان مصرف آنها متفاوت است بنابراین ما ، امکان خرید چسب پهن ، حتی به صورت تکی را فراهم کرده ایم.
در ضمن ، اخیرا چسبهای شیشه ای کارتن بیستون، بصورت شیرینک شده و در بسته های 6 عددی ارایه شده که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

چسب شیشه ای پهن ارزان و با کیفیت کارتن بیستون

نکاتی که در زمان استفاده از چسب شیشه ای پهن باید در نظر داشت.

  • در انتخاب چسب، همیشه به حفظ و کیفیت ماندگاری چسب در طول زمان توجه داشته باشید. چه بسا چسبی ابتدا به ساکن کیفیت خوبی از خود نشان می دهد اما پس از یک دوره زمانی کیفیت خود را از دست می دهد.
  • توصیه عمومی ما به مصرف کنندگان چسب های شیشه ای ۵ سانتی این است که این چسب ها را در انبارهای گرم نگهداری نکنند چرا که گرما باعث افت کیفیت چسب های شیشه ای می شود.
  • مهارت، دقت و عملکرد صحیح اپراتور در زمان کار با چسب نیز از عوامل دیگری است که باعث می شود چسب کیفیت مناسبی در طول زمان از خود نشان دهد.
  • یکی از مواردی که در میزان چسبندگی چسب موثر است جنس کارتن است. به عبارت دیگر میزان چسبندگی یک چسب در چند کارتن با جنس مختلف، متفاوت خواهد بود. بنابر این در زمان خرید چسب به تطابق نوع چسب مورد نظر با کارتن های مورد استفاده توجه داشته باشید.
  • خاک از جمله عناصر تعیین کننده در میزان چسبندگی چسبهای شیشه ای است. اپراتورهای واحد بسته بندی حتما باید قبل از چسباندن چسب سطوح جعبه یا کارتن مربوطه را از هر گونه غبار و خاک پاک کنند تا چسب بالاترین میزان چسبندگی خود را نشان دهد.