درباره کارتن بیستون ..

درباره کارتن بیستون ..

کارتن بیستون ، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ با تولید کارتن تک رنگ فعالیت خود را آغاز کرد.
امروز ، پس از گذشت تقریبا دو دهه از عمر این مجموعه ، ساخت و تولید انواع کارتن های عادی ، دایکاتی و لمینیتی در ابعاد و اندازه های مختلف جهت کلیه مصارف عمومی و خاص -چاپ و دایکات انواع کارتن جهت بسته بندی های ثانویه در ابعاد و اندازه های مختلف تنها بخشی از فعالیت های این مجموعه به شمار می رود ضمن آنکه می توان از راه اندازی خط سلفون کشی کارتن ، به عنوان جدیدترین خط فعالیتی این شرکت نام برد که از ابتدای سال ۱۳۹۵ راه اندازی شده است.

کارتن بیستون در سالهایی که پشت سر گذاشته و با تنوعی که در گستره فعالیت خود داراست توانسته پاسخگوی نیازمشتریان و شرکتهای متنوعی در عرصه صنایع غذایی و دارویی و پزشکی ، برق و الکترونیک ، لوازم یدکی خودرو ، کامپیوتر و صوت و تصویر ، اسباب بازی و لوازم التحریر، لوازم منزل ، کیف و کفش و پوشاک و چندین صنف تولیدی دیگر باشد.
سرعت ، دقت ، کیفیت و همچنین قیمت مناسب راز ماندگاری همکاری ما با شماست.

 

تولیدات کارتن بیستون عبارتند از :
انواع کارتن ۳ لایه و ۵ لایه تا چهاررنگ چاپ
انواع جعبه های لمینیتی ، فانتزی ، مقوایی
انجام کلیه خدمات پس از چاپ از قبیل سلفون ، یو وی ، جعبه چسبانی ، دایکات و منگنه
انواع حکاکی با استفاده از آج زن یا امباس

به وب سایت کارتن بیستون خوش آمدید!
ما فراهم کننده بهترین کالا و خدمات برای شما هستیم.
چاپ و لمینیت
کارتن بیستون ، در حرکتی هدفمند و مشتری مدار بخصوص در سالیان اخیر سعی در بهبود روند کیفی محصولات خود نموده است که در این راستا فعالیتهای ذیل گواهی بر این مدعاست : احترام به دیدگاه مصرف کنندگان به منظور افزایش سطح رضایتمندی ایشان. به کارگیری و آموزش نیروی انسانی متخصص و مجرب. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک چاپ و دایکات استقرار و استفاده از دستگاههای جدید منگنه سلفون کشی جعبه چسبان . ساخت و تولید انواع کارتن های عادی ، دایکاتی و لمینیت در ابعاد و اندازه های مختلف جهت کلیه مصارف عمومی و خاص -چاپ و دایکات انواع کارتن جهت بسته بندی های ثانویه در ابعاد و اندازه های مختلف .
صنعت کارتن سازی ایران

اضافه کردن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .